grep-2.23.7 - en to uk translation catalogue (112 entries)

en: invalid argument %s for %s
uk: некоректний аргумент, %s, %s

en: ambiguous argument %s for %s
uk: неоднозначний аргумент, %s, %s

en: Valid arguments are:
uk: Список коректних аргументів:

en: write error
uk: помилка запису

en: unbalanced [
uk: неврівноважена дужка [

en: invalid character class
uk: некоректний клас символів

en: character class syntax is [[:space:]], not [:space:]
uk: синтаксичну конструкцію класу символів слід визначати так: [[:space:]], а не так: [:space:]

en: unfinished \ escape
uk: незавершена \-послідовність

en: invalid content of \{\}
uk: некоректний вміст \{\}

en: regular expression too big
uk: занадто об'ємний формальний вираз

en: unbalanced (
uk: неврівноважена дужка (

en: no syntax specified
uk: не вказано синтаксис

en: unbalanced )
uk: неврівноважена дужка )

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: %s: option '%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: параметр «%s» не є однозначним. Можливі варіанти:

en: %s: option '%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s» не є однозначним

en: %s: option '--%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «--%s» не передбачено

en: %s: option '%c%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%c%s» не передбачено

en: %s: option '--%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «--%s» слід додати аргумент

en: %s: unrecognized option '--%s'
uk: %s: невідомий параметр «--%s»

en: %s: unrecognized option '%c%s'
uk: %s: невідомий параметр «%c%s»

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр — «%c»

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: до параметра слід додати аргумент — «%c»

en: %s: option '-W %s' is ambiguous
uk: %s: параметр «-W %s» не є однозначним

en: %s: option '-W %s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «-W %s» не передбачено

en: %s: option '-W %s' requires an argument
uk: %s: до параметра «-W %s» слід додати аргумент

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпано

en: unable to record current working directory
uk: не вдалося зберегти поточний робочий каталог

en: failed to return to initial working directory
uk: не вдалося повернутись до початкового робочого каталогу

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  For example, a French Unicode local should translate these to U+00AB (LEFT-POINTING DOUBLE ANGLE QUOTATION MARK), and
en: `
uk: «

en: '
uk: »

en: Success
uk: Успіх

en: No match
uk: Не знайдено

en: Invalid regular expression
uk: Помилка у формальному виразі

en: Invalid collation character
uk: Некоректний символ порівняння

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Trailing backslash
uk: Кінцевий символ похилої риски

en: Invalid back reference
uk: Некоректне зворотне посилання

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Незавершена послідовність [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched ( or \(
uk: Неврівноважена послідовність ( або \(

en: Unmatched \{
uk: Неврівноважена послідовність \{

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid range end
uk: Некоректне завершення діапазону

en: Memory exhausted
uk: Пам'ять вичерпано

en: Invalid preceding regular expression
uk: Помилка у попередньому формальному виразі

en: Premature end of regular expression
uk: Неочікуване завершення формального виразу

en: Regular expression too big
uk: Занадто об'ємний формальний вираз

en: Unmatched ) or \)
uk: Неврівноважена послідовність ) або \)

en: No previous regular expression
uk: Не виявлено попереднього формального виразу

en: Packaged by %s (%s)
uk: Пакування — %s (%s)

en: Packaged by %s
uk: Пакування — %s

note: TRANSLATORS: Translate "(C)" to the copyright symbol (C-in-a-circle), if this symbol is available in the user's locale.  Otherwise, do not translate "(C)"; leave it as-is.
en: (C)
uk: ©

en: 
    License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: 
    Умови ліцензування викладено у GPLv3+: GNU GPL версії 3 або новішій, <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете вільно змінювати і поширювати його.
    Вам не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім гарантій передбачених законодавством.

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
uk: Автор — %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
uk: Автори: %s і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s,
    %s і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s,
    %s, %s і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s,
    %s, %s, %s і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s і %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
uk: Автори: %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s та інші.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: 
    Report bugs to: %s
uk: 
    Повідомляйте про вади на адресу: %s

en: Report %s bugs to: %s
uk: Про вади у %s повідомляйте на адресу %s

en: %s home page: <%s>
uk: Домашня сторінка %s: <%s>

en: %s home page: <http://www.gnu.org/software/%s/>
uk: Домашня сторінка %s: <http://www.gnu.org/software/%s/>

en: General help using GNU software: <http://www.gnu.org/gethelp/>
uk: Загальна довідкова інформація щодо використання програмного забезпечення GNU: <http://www.gnu.org/gethelp/>

en: invalid %s%s argument '%s'
uk: некоректний аргумент %s%s — «%s»

en: invalid suffix in %s%s argument '%s'
uk: некоректний суфікс у аргументі %s%s «%s»

en: %s%s argument '%s' too large
uk: %s%s, аргумент «%s» є занадто об'ємним

en: others, see <http://git.sv.gnu.org/cgit/grep.git/tree/AUTHORS>
uk: інші, див. <http://git.sv.gnu.org/cgit/grep.git/tree/AUTHORS>

en: (standard input)
uk: (стандартне джерело вхідних даних)

en: invalid context length argument
uk: помилковий аргумент довжини контексту

en: input is too large to count
uk: вхідні дані занадто довгі для обліку

en: Binary file %s matches
uk: Двійковий файл %s містить збіжність

en: warning: %s: %s
uk: попередження: %s: %s

en: recursive directory loop
uk: зациклення рекурсивного проходу каталогів

en: input file %s is also the output
uk: файл вхідних даних %s є також файлом вихідних даних

en: Usage: %s [OPTION]... PATTERN [FILE]...
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]... ШАБЛОН [ФАЙЛ]...

en: Try '%s --help' for more information.
uk: Віддайте команду «%s --help», щоб дізнатися більше.

en: Search for PATTERN in each FILE or standard input.
uk: Шукати ШАБЛОН у кожному ФАЙЛі або стандартному джерелі вхідних даних.

en: PATTERN is, by default, a basic regular expression (BRE).
uk: ШАБЛОНом, типово, є звичайний формальний вираз (BRE).

en: Example: %s -i 'hello world' menu.h main.c
    
    Regexp selection and interpretation:
uk: Приклад: %s -i 'hello world' menu.h main.c
    
    Вибір за формальними виразами і інтерпретація:

en:   -E, --extended-regexp     PATTERN is an extended regular expression (ERE)
      -F, --fixed-strings       PATTERN is a set of newline-separated strings
      -G, --basic-regexp        PATTERN is a basic regular expression (BRE)
      -P, --perl-regexp         PATTERN is a Perl regular expression
uk:   -E, --extended-regexp     ШАБЛОН є розширеним формальним виразом (ERE)
      -F, --fixed-strings       ШАБЛОН є набором рядків, розділених символом нового рядка
      -G, --basic-regexp        ШАБЛОН є звичайним формальним виразом (BRE)
      -P, --perl-regexp         ШАБЛОН є формальним виразом Perl

en:   -e, --regexp=PATTERN      use PATTERN for matching
      -f, --file=FILE           obtain PATTERN from FILE
      -i, --ignore-case         ignore case distinctions
      -w, --word-regexp         force PATTERN to match only whole words
      -x, --line-regexp         force PATTERN to match only whole lines
      -z, --null-data           a data line ends in 0 byte, not newline
uk:   -e, --regexp=ШАБЛОН       використовувати ШАБЛОН для встановлення відповідності
      -f, --file=ФАЙЛ           взяти ШАБЛОН із ФАЙЛа
      -i, --ignore-case         ігнорувати регістр літер
      -w, --word-regexp         використовувати ШАБЛОН лише для пошуку цілих слів
      -x, --line-regexp         використовувати ШАБЛОН лише для пошуку цілих рядків
      -z, --null-data           рядки даних закінчуються байтом "0", а не символом
                                кінця рядка (\n)

en: 
    Miscellaneous:
      -s, --no-messages         suppress error messages
      -v, --invert-match        select non-matching lines
      -V, --version             display version information and exit
          --help                display this help text and exit
uk: 
    Інше:
      -s, --no-messages         придушити повідомлення про помилки
      -v, --invert-match        вибирати рядки без збіжностей
      -V, --version             показати дані щодо версії і завершити роботу
          --help                показати ці довідкові дані і завершити роботу

en: 
    Output control:
      -m, --max-count=NUM       stop after NUM matches
      -b, --byte-offset         print the byte offset with output lines
      -n, --line-number         print line number with output lines
          --line-buffered       flush output on every line
      -H, --with-filename       print the file name for each match
      -h, --no-filename         suppress the file name prefix on output
          --label=LABEL         use LABEL as the standard input file name prefix
uk: 
    Керування виведенням даних:
      -m, --max-count=ЧИСЛО     зупинитися після виявлення кількості відповідників, що дорівнює ЧИСЛУ
      -b, --byte-offset         показувати позиції у байтах разом з виведеними рядками
      -n, --line-number         показувати номери рядків разом з виведеними рядками
          --line-buffered       спорожняти буфер після виведення кожного рядка
      -H, --with-filename       показувати для кожного відповідника назву файла
      -h, --no-filename         не показувати назв файлів у виведених даних
          --label=МІТКА         показувати МІТКУ замість назви файла для стандартного джерела вхідних даних

en:   -o, --only-matching       show only the part of a line matching PATTERN
      -q, --quiet, --silent     suppress all normal output
          --binary-files=TYPE   assume that binary files are TYPE;
                                TYPE is 'binary', 'text', or 'without-match'
      -a, --text                equivalent to --binary-files=text
uk:   -o, --only-matching       показувати лише частину рядка, яка збігається з ШАБЛОНом
      -q, --quiet, --silent     придушити виведення всіх звичайних даних
          --binary-files=ТИП    припускати, що всі бінарні файли належать до ТИПу;
                                ТИПом може бути `binary', `text' або `without-match'
      -a, --text                те саме, що і --binary-files=text

en:   -I                        equivalent to --binary-files=without-match
      -d, --directories=ACTION  how to handle directories;
                                ACTION is 'read', 'recurse', or 'skip'
      -D, --devices=ACTION      how to handle devices, FIFOs and sockets;
                                ACTION is 'read' or 'skip'
      -r, --recursive           like --directories=recurse
      -R, --dereference-recursive  likewise, but follow all symlinks
uk:   -I                        те саме, що і --binary-files=without-match
      -d, --directories=ДІЯ     визначити спосіб обробки каталогів;
                                ДІЄЮ може бути `read' (прочитати), `recurse'
                                (обробити рекурсивно) або `skip' (пропустити)
      -D, --devices=ДІЯ         визначити спосіб обробки файлів пристроїв, FIFO
                                та сокетів;
                                ДІЄЮ може бути `read' (прочитати) або `skip'
                                (пропустити)
      -r, --recursive           те саме, що і --directories=recurse
      -R, --dereference-recursive  подібне, але з переходом за всіма символічними
                                посиланнями

en:       --include=FILE_PATTERN  search only files that match FILE_PATTERN
          --exclude=FILE_PATTERN  skip files and directories matching FILE_PATTERN
          --exclude-from=FILE   skip files matching any file pattern from FILE
          --exclude-dir=PATTERN  directories that match PATTERN will be skipped.
uk:       --include=ШАБЛОН_НАЗВИ  шукати лише у файлах, назви яких відповідають виразу ШАБЛОН_НАЗВИ
          --exclude=ШАБЛОН_НАЗВИ  не шукати у файлах і каталогах, назви яких відповідають виразу ШАБЛОН_НАЗВИ
          --exclude-from=ФАЙЛ     пропустити файли, назви яких відповідають будь-якому з шаблонів з ФАЙЛа
          --exclude-dir=ШАБЛОН    пропустити каталоги, назви яких відповідають ШАБЛОНу.

en:   -L, --files-without-match  print only names of FILEs containing no match
      -l, --files-with-matches  print only names of FILEs containing matches
      -c, --count               print only a count of matching lines per FILE
      -T, --initial-tab         make tabs line up (if needed)
      -Z, --null                print 0 byte after FILE name
uk:   -L, --files-without-match показати назви лише тих файлів, у яких не виявлено відповідників
      -l, --files-with-matches  показати назви лише тих файлів, у яких виявлено відповідники
      -c, --count               показувати лише вказану кількість рядків-відповідників на ФАЙЛ
      -T, --initial-tab         вирівнювати результати табуляцією (якщо потрібно)
      -Z, --null                вивести байти 0 після назви ФАЙЛа

en: 
    Context control:
      -B, --before-context=NUM  print NUM lines of leading context
      -A, --after-context=NUM   print NUM lines of trailing context
      -C, --context=NUM         print NUM lines of output context
uk: 
    Керування контекстом:
      -B, --before-context=ЧИСЛО показати ЧИСЛО рядків перед рядком з відповідником
      -A, --after-context=ЧИСЛО  показати ЧИСЛО рядків після рядка з відповідником
      -C, --context=ЧИСЛО        показати ЧИСЛО рядків контексту виведених даних

en:   -NUM                      same as --context=NUM
          --color[=WHEN],
          --colour[=WHEN]       use markers to highlight the matching strings;
                                WHEN is 'always', 'never', or 'auto'
      -U, --binary              do not strip CR characters at EOL (MSDOS/Windows)
      -u, --unix-byte-offsets   report offsets as if CRs were not there
                                (MSDOS/Windows)
uk:   -ЧИСЛО                     те саме, що і --context=ЧИСЛО
          --color[=ДЕ],
          --colour[=ДЕ]          використовувати маркери для позначення
                                 рядків з відповідниками
                                 ДЕ може приймати значення "always", "never" чи "auto".
      -U, --binary               не вилучати символи CR на кінці рядка (MSDOS/Windows)
      -u, --unix-byte-offsets    вказувати позицію без врахування символів
                                 CR (MSDOS/Windows)

en: 'egrep' means 'grep -E'.  'fgrep' means 'grep -F'.
    Direct invocation as either 'egrep' or 'fgrep' is deprecated.
uk: «egrep» відповідає команді «grep -E». «fgrep» — «grep -F».
    Безпосередній виклик команд «egrep» та «fgrep» використовувати не варто.

en: When FILE is -, read standard input.  With no FILE, read . if a command-line
    -r is given, - otherwise.  If fewer than two FILEs are given, assume -h.
    Exit status is 0 if any line is selected, 1 otherwise;
    if any error occurs and -q is not given, the exit status is 2.
uk: Якщо не вказано ФАЙЛом є -, читати дані зі стандартного джерела вхідних
    даних. Якщо не вказано ФАЙЛ, читати ., якщо ж вказано параметр -r і -, якщо
    його не вказано. Якщо вказано менше ніж два ФАЙЛи, буде використано -h.
    Код завершення 0 — якщо було виявлено відповідники, 1 — коли їх нема,
    2 — якщо сталася помилка і не було використано параметр -q.

en: conflicting matchers specified
uk: задані умови відповідності є суперечливими

en: invalid matcher %s
uk: некоректний вираз порівняння %s

en: warning: GREP_OPTIONS is deprecated; please use an alias or script
uk: попередження: GREP_OPTIONS вважається застарілою; будь ласка, скористайтеся альтернативною змінною або скриптом

en: unknown devices method
uk: невідомий спосіб обробки для пристроїв

en: invalid max count
uk: помилкова максимальна кількість

en: unknown binary-files type
uk: невідомий тип двійкових файлів

en: failed to allocate memory for the PCRE JIT stack
uk: не вдалося отримати область пам’яті під стек JIT PCRE

en: support for the -P option is not compiled into this --disable-perl-regexp binary
uk: цей виконуваний файл зібрано без підтримки параметра -P (--disable-perl-regexp)

en: -P supports only unibyte and UTF-8 locales
uk: у -P передбачено підтримку лише однобайтових локалей та UTF-8

en: the -P option only supports a single pattern
uk: аргументом параметра -P може бути лише один шаблон

en: internal error (should never happen)
uk: внутрішня помилка (такої помилки не повинно було статися)

en: internal error
uk: внутрішня помилка

en: exceeded PCRE's line length limit
uk: перевищено обмеження на довжину рядка PCRE

en: exhausted PCRE JIT stack
uk: вичерпано стек JIT PCRE

en: exceeded PCRE's backtracking limit
uk: перевищено обмеження на зворотне стеження у PCRE

en: internal PCRE error: %d
uk: внутрішня помилка PCRE: %d
