grep 2.5.1a - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Unknown system error
eu: Sistemaren errore ezezaguna

en: memory exhausted
eu: memoria agortuta

en: Memory exhausted
eu: Memoria agortuta

en: (standard input)
eu: (sarrera estandarra)

en: invalid context length argument
eu: balio gabeko testuinguru luzeera argumentua

en: input is too large to count
eu: sarrera luzeegia da kontatzeko

en: Binary file %s matches
eu: %s fitxategi binarioa bat dator

en: recursive directory loop
eu: direktorio bukle errekurtsiboa

en: Usage: %s [OPTION]... PATTERN [FILE]...
eu: Erabilera: %s [AUKERA]... EREDUA [FITXATEGIA]...

en: conflicting matchers specified
eu: espresio konfliktiboak espezifikatu dira

en: unknown devices method
eu: gailu metodo ezezaguna

en: invalid max count
eu: baliogabeko gehienezko zenbaketa

en: unknown binary-files type
eu: fitxategi-binario moeta ezezaguna
