gawk 4.0.75 - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: from %s
ms: dari %s

en: attempt to use a scalar value as array
ms: cubaan untuk menggunakan nilai skalar sebagai tatasusunan

en: attempt to use scalar parameter `%s' as an array
ms: cubaan untuk menggunakan parameter skalar `%s' sebagai tatasusunan

en: attempt to use scalar `%s' as an array
ms: cubaan untuk menggunakan skalar `%s' sebagai tatasusunan

en: attempt to use array `%s' in a scalar context
ms: cubaan untuk menggunakan tatasusunan `%s' dalam konteks skalar

en: delete: index `%s' not in array `%s'
ms: padam: indeks `%s' tiada dalam tatasusunan `%s'
