bison-runtime 2.6.2 - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
sq: gabim sintaksor: nuk mund të ruaj një kopje

en: syntax is ambiguous
sq: sintaksa është e ngjashme me të tjera

en: syntax error
sq: gabim sintaksor

en: syntax error, unexpected %s
sq: gabim sintaksor, %s i papritur

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
sq: gabim sintaksor, %s i papritur, pritet %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
sq: gabim sintaksor, %s i papritur, pritet %s ose %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
sq: gabim sintaksor, %s i papritur, pritet %s ose %s ose %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
sq: gabim sintaksor, %s i papritur, pritet %s ose %s ose %s ose %s

en: memory exhausted
sq: nuk mbeti kujtesë më
