bison-runtime 2.1 - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
ms: ralat sintaks: tidak dapat mengundur

en: syntax is ambiguous
ms: sintaks adalah kabur

en: syntax error
ms: ralat sintaks

en: syntax error, unexpected %s
ms: ralat sintaks, tidak menjangka %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
ms: ralat sintaks, tidak menjangka %s, menjangka %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
ms: ralat sintaks, tidak menjangka %s, menjangka %s atau %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
ms: ralat sintaks, tidak menjangka %s, menjangka %s atau %s atau %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
ms: ralat sintaks, tidak menjangka %s, menjangka %s atau %s atau %s atau %s

en: memory exhausted
ms: kehabisan memori
