bison-runtime 2.7.1 - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
hr: sintaksna greška: ne mogu napraviti sigurnosnu kopiju

en: syntax is ambiguous
hr: sintaksa je višeznačna

en: syntax error
hr: sintaksna greška

en: syntax error, unexpected %s
hr: sintaksna greška, neočekivani %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
hr: sintaksna greška, neočekivani %s, očekujem %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
hr: sintaksna greška, neočekivani %s, očekujem %s ili %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
hr: sintaksna greška, neočekivani %s, očekujem %s, %s ili %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
hr: sintaksna greška, neočekivani %s, očekujem %s, %s, %s ili %s

en: memory exhausted
hr: memorija iscrpljena
