bison-runtime 2.6.90 - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
fi: syntaksivirhe: ei voida tehdä varmuuskopiota

en: syntax is ambiguous
fi: syntaksi on moniselitteinen

en: syntax error
fi: syntaksivirhe

en: syntax error, unexpected %s
fi: syntaksivirhe, odottamaton %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
fi: syntaksivirhe, odottamaton %s, odotetaan %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
fi: syntaksivirhe, odottamaton %s, odotetaan %s tai %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
fi: syntaksivirhe, odottamaton %s, odotetaan %s tai %s tai %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
fi: syntaksivirhe, odottamaton %s, odotetaan %s tai %s tai %s tai %s

en: memory exhausted
fi: muisti loppui
